Možnost za študentsko prakso v Berlinu

Spoštovani,

prejeli smo ponudbo prof. dr. Andreja Trampuža za prakso študentov v Berlinu:

Na vas se obračam s ponudbo za opravljanje prakse za študente (po moznosti višjih letnikov) Medicinske fakultete v Mariboru. Prakso lahko opravljajo kadarkoli med letom in je lahko pretežno klinična s poudarkom na kirurških okužbah, imamo pa tudi nekaj mest v raziskovalnem laboratoriju, kjer se ukvarjamo z biofilmi in okužbami medicinskih vsadkov. Trajanje prakse je lahko od enege meseca dalje. V času prakso zagotavljamo mentorstvo in nadzor za klinično oz. raziskovalno delo, da študentje od prakse odnesejo čim vec znanja in veščin.

Charité na žalost ne ponuja vec izmenjave študentov prek programa ERASMUS, zato bi s tem rad omogočiil nasim študentom omenjeno prakso. Za dodatna vprasanja sem vam na voljo na spodnjem emailu in številki.

Lep pozdrav,

Andrej Trampuz, MD, Prof.

Head, Center for Septic Surgery

Charité - University Medicine Berlin