Drage študentke in študenti

Leto je na okrog in spet so pred nami VOLITVE V ŠTUDENTSKI SVET MEDICINSKE FAKULTETE.

Izvedene bodo v sredo, 16. novembra 2011, med 9-17. uro.  Svoj glas lahko  oddate na postavljenem volišču, ki bo v 2. nadstropju fakultete (v bližini predavalnic P1 in P2). Volilno pravico imate vsi vpisani na Medicinsko fakulteto. Glasujete tako, da na glasovnici obkrožite 1 kandidata za predsednika in 1-4 kandidate za člana študentskega sveta letnika.

Letos bo posebnost še to, da bo ob volišču potekala tudi humanitarna akcija.  Znamka NIVEA v sodelovanju z Zvezo prijateljev mladine Slovenije pomaga otrokom in mladostnikom iz socialno šibkejših okolij na poti do izobrazbe že šesto leto zapored. Tudi  to letos organizirajo projekt PODAJTE NAM ROKO!, v katerem zbirajo odtise dlani. Za vsak zbran odtis pa podjetje Beiersdorf prispeva 0,5 eura v Učni sklad NIVEA.  K tej enkratni akciji se bomo pridružili tudi študentje Univerze v Mariboru in sicer s tem ko bomo na dan volitev zraven oddanega glasu tudi odtisnili svojo roko na plakat namenjen za to.

Vse vljudno vabim, da oddaste svoj glas in odtisnete svojo dlan! J

Lep študentski pozdrav,

Nina Pivec