V ponedeljek, 13. marca bo potekal enodnevni dogodek Teden možganov v Mariboru. Namen dogodka je ozaveščanje širše javnosti o možganih in duševnosti. Dogodek prirejamo že trinajsto leto po več slovenskih mestih, tudi v Mariboru.

Pod naslovom Krizni novi svet se bomo spraševali, ali je sodobna situacija nekaj novega, posebnega, apokaliptičnega. Preučili bomo delovanje kriz v naših možganih in skupaj razmišljali, na kakšne načine v osebnih in družbenih krizah prepoznati priložnosti, da se iz njih izvlečemo še boljši, kot smo bili poprej.

Podnaslov dogodka v Mariboru je STRES IN DIGITALIZACIJA UŽITKA. Podroben program lahko najdete v prilogi.

Predavanja so brezplačna, namenjeni širši javnosti in bodo v slovenskem jeziku.

Podrobnejše informacije o predavanjih in predavateljih lahko najdete na spletni strani

Prisrčno vabljeni!

in SiNAPSA, Slovensko društvo za nevroznanost